„Dzisiaj MY” Diecezjalna Sztafeta modlitwy za ŚDM !!!

Przygotowania do Światowych Dni Młodzieży trwają w najlepsze. W różny sposób wiele ludzi poświęca swój czas, aby wszystko przygotować jak najlepiej. Ale nie tylko Komitet Organizacyjny i Wolontariusze przygotowują ŚDM. To również jest nasze zadanie. Bo ten olbrzymi wysiłek organizacyjny musi być też wsparty modlitwą. A to może zrobić każdy 🙂 Jednym z takich duchowych przygotowań jest Diecezjalna Sztafeta Modlitwy. Codziennie w innej parafii naszej diecezji trwa modlitwa za ŚDM i jego Organizatorów i uczestników. Przyszedł czas i na naszą parafię 🙂
W dzisiejszej ewangelii (Środa w Oktawie Wielkiejnocy) słyszeliśmy o uczniach idących do Emaus. I nasze przygotowania są taką drogą. Chcemy tak jak uczniowie spotkać Chrystusa na drodze naszego życia. Może dzięki nam Pielgrzymi których przyjmiemy spotkają Chrystusa, a może dzięki Nim o my Go spotkamy 🙂 A może nawzajem sobie w tym pomożemy. 🙂 Już teraz modlimy się o to.