Pielgrzymka dzieci I Komunijnych do Wadowic

W czwartek 7 maja Dzieci, które przyjęły w niedzielę po raz pierwszy Pana Jezusa w Komunii św., grupa ich rodziców oraz opiekunowie ze szkół wyruszyła na tradycyjną pielgrzymkę. W tym roku skierowaliśmy nasze kroki do Wadowic rodzinnych stron św. Jana Pawła II. Pierwszym przystankiem w naszej drodze była bazylika Ofiarowania NMP, gdzie Lolek przyjął chrzest i również po raz pierwszy Komunię św. Po Mszy św. udaliśmy się do Zatora, gdzie mogliśmy poznać się z dinozaurami 🙂 i spędzić wesoło czas w parku rozrywki na karuzelach i innych atrakcjach :). W drodze powrotnej odwiedziliśmy Muzeum „Dom Jana Pawła II”. Niezwykłe miejsce, gdzie mogliśmy wejść do mieszkania w którym mieszkał Karol z rodzicami, a później prześledzić całego Jego niezwykłe życie. Ubogaceni tym spotkaniem ze Świętym z Wadowic wróciliśmy do naszych domów.