ŚDM – Dzień 3

Trwa kolejny dzień Światowych Dni Młodzieży. Nasi Goście udali się na katechezy do Krakowa. My na szczęście nie musieliśmy jechać daleko, bo wystarczyło wybrać się do Biskupic. Dziś katechezę głosił abp Marek Jędraszewski, arcybiskup metropolita łódzki i zastępca przewodniczącego KEP. Jutro w Biskupicach nie będzie katechezy, gdyż biskupi udają się do Częstochowy. Jeśli ktoś chciałby się wybrać jutro na katechezy to zapraszamy na Grabie, do Śledziejowic na boisko, do klasztoru w Wieliczce lub do innego dowolnego miejsca. Spis wszystkich tutaj. 🙂 Warto. 🙂

Poniżej nagranie dzisiejszej katechezy z Biskupic.

Dzisiaj w Centrum Dowodzenia cisza i spokój. Szykujemy się do przyjęcia kolejnej grupy. Będzie to prawie 50 osób z Włoch 🙂 Przyjadą jutro. Godzinę podamy, gdy tylko ją poznamy.  Już teraz zapraszamy do wspólnego przywitania naszych gości.

[cws_gpp_images_by_albumid theme=projig id=”6311970134667093713″]