Czas na podziękowania!

Praca Parafialnego Komitetu Organizacyjnego ŚDM nie zakończyła się po wyjeździe pielgrzymów. Czekało nas jeszcze dużo zajęć związanych przede wszystkim ze sprzątaniem, ale także tych organizacyjnych, gdyż postanowiliśmy w szczególny sposób podziękować Bogu i ludziom za wszystko co w ostatnim czasie się działo. W czwartek, 8 sierpnia, nasze dziękczynienie rozpoczęliśmy od Eucharystii chcąc wyrazić wdzięczność Bogu za ten niesamowity i święty czas jaki dane nam było przeżyć. Po modlitwie udaliśmy się na dalszą część wspólnego, radosnego spotkania – przy grillu.  Zebrało się nas prawie 150 osób. Wdzięczni jesteśmy wolontariuszom, za ofiarowany czas, siły, radość, zapał do pracy, nieprzespane noce, pomysły i – wiele innych jeszcze rzeczy. Także wszystkim, którzy przyjęli pielgrzymów pod swój dach: Rodzinom, Szkole Podstawowej w Bodzanowie, Klubowi Sportowemu „Iskra” Zakrzów  i firmie „Instalbud”, osobom które zapewniły opiękę medyczną, transport pielgrzymów i przygotowanie posiłków dla nich. Strażakom z Bodzanowa i Zakrzowa, Policji za opiekę i zapewnienie bezpieczeństwa nam i pielgrzymom. Wszystkim którzy w jakikolwiek sposób pomogli w tym szczególnym czasie. 

Bóg zapłać 🙂

[cws_gpp_images_by_albumid theme=projig id=”6315476918562596417″]