W drodze do Ziemi Świętej

Trwają zapisy na parafialną pielgrzymkę do Ziemi Świętej. W ramach przygotowań do wyjazdu, ale również jako próbę zaciekawienia Was tymi niezwykłymi miejscami, które m. in. Paweł VI nazywał „Piątą Ewangelią”, będziemy publikować mniej więcej raz w miesiącu artykuły opisujące miejsca, które zamierzamy odwiedzić we wrześniu przyszłego roku. Autorem tekstów jest ks. Leszek Dyląg, a pierwotnie zostały opublikowane w gazetce parafialnej „Od Serca”, wydawanej przez Parafię Najświętszego Serca Pana Jezusa w Sułkowicach.

Zapraszam wszystkich do lektury.

  • Zdecydowanych na wyjazd, aby dowiedzieć się co nasz czeka,
  • wahających się, aby być może w ten sposób pomóc w podjęciu decyzji,
  • a tych, którzy z różnych powodów nie mogą udać się na pielgrzymkę, aby poznali te niezwykłe miejsca.

Zachęcam tez do lektury wspomnianej gazetki „Od Serca”. W wersji elektronicznej jest dostępna tutaj.

Dzisiaj pierwszy tekst: „Pusty Grób”