Podziękowanie od naszej Rodziny !!! :)

W tym czasie radości otrzymaliśmy niesamowitą wiadomość 🙂 Wolontariusz „Szlachetnej Paczki”, który przekazał przygotowaną przez Nas paczkę Naszej Rodzinie, podzielił się z nami relacją z przekazania naszego daru. 🙂 Przy tej okazji jeszcze raz wszystkim dziękuję za zrealizowanie tego wielkiego dzieła. 🙂

Relacja z wręczenia paczki Rodzinie.

Pani Kasia wraz z chłopcami czekali na nas z niecierpliwością. Bardzo chętnie z uśmiechem na ustach pomagali w noszeniu paczek. Podczas otwierania paczek Pani Kasia cały czas miała łzy w oczach i z niedowierzaniem zaglądała do kolejnej paczki. Widok produktów żywnościowych, środków czystości, ubrań, butów, kosmetyków uwalniały coraz większe emocje. Pan Artur bardzo ucieszył się z kabiny prysznicowej, brodziku, baterii prysznicowej bo wreszcie będzie mógł dokończyć remont łazienki. Piotr i Jakub po otwarciu swoich paczek nie mogli uwierzyć w to co zobaczyli. Otrzymali wspaniałe buty oraz stroje piłkarskie, o których tak bardzo marzyli. Agnieszka miała łzy w oczach widząc szczęście domowników. Niewiele mówiła, ale gdy otwierała swój prezent w którym były kosmetyki dla nastolatki, piszczała z radości. Pani Kasia przeczytała drżącym głosem list z życzeniami od darczyńcy. W ten niedzielny poranek radość zapanowała w tym domu.

Co chce przekazać wolontariusz?

Dziękuję za współpracę i okazaną pomoc rodzinie. Przekazuję wszystkim ludziom, którzy włączyli się w przygotowanie paczki wyrazy podziękowania i uznania. Dzięki Wam również moje spotkanie z rodziną było niezwykłym wydarzeniem. Rodzina przyjęła paczkę z wielką radością i wdzięcznością. Na wiele produktów, rzeczy, które znajdowały się w paczce rodziny po prostu nie byłoby stać. Dzięki Waszej pomocy nadchodzące Święta będą wyjątkowe dla tej rodziny. Życzę wszystkim wspaniałych, wesołych, pełnych rodzinnego ciepła Świąt Bożego Narodzenia.

Co chce powiedzieć od siebie Rodzina?

Chcielibyśmy bardzo podziękować naszym Darczyńcom, za wybranie naszej rodziny. Dziękujemy Wam za pomoc, za wielkie serce, za zaangażowanie i za taką zwyczajną ludzką dobroć. Dzięki Wam nasze Święta będą wyjątkowe, jesteście wspaniali. Dobro powraca, jesteśmy pewni, że do Was powróci z podwojoną siłą.