VI Niedziela Zwykła

 • Dzisiaj 40 – godzinne nabożeństwo przed Wielkim Postem. O adorację prosimy parafian z Zakrzowa i Ochmanowa:
  • od 8:00 do 9:00 – mężczyzn,
  • od 10:00 do 10:30 – młodzież,
  • od 11:30 do 12:00 dzieci,
  • od 13:00 do 14:00 kobiety.
 • Środa – POPIELEC – W tym dniu obowiązuje post i wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. W czasie Mszy św. odbywa się błogosławienie popiołu oraz obrzęd posypania głów popiołem. Msze św. o godz. 8:00, 16:00, 18:00.
 • Piątek
  • Kancelaria od 16:30.
  • Droga Krzyżowa o godz. 17:30
 • I Niedziela Wielkiego Postu:
  • Droga Krzyżowa o 13:30
  • Gorzkie żale o 14:00 a po nich Msza św.
 • Osoby, które chcą jechać na pielgrzymkę do Gietrzwałdu i Sokółki, a które jeszcze się nie zgłosiły proszę to zrobić jak najszybciej.
 • 15 lutego we czwartek będzie dokładnie 100 dni do święceń kapłańskich naszego rodaka ks. diakona Mateusza Kozika. Jest taka propozycja, aby szczególnie przez ten czas weprzeć Go naszą modlitwą. Można to zrobić indywidualnie lub też do czego zachęcamy wspólnie. W zakrystii jest lista, gdzie można wpisać się, w który dzień lub dni ktoś będzie się modlił. Ułożymy grafik w ten sposób, żeby w każdy dzień była przynajmniej jedna osoba.
 • Bóg zapłać kolędnikom z Ochmanowa za ofiarę 2.000 zł na nowy kościół.
 • Dziękujemy rodzinom z Bodzanowa za uporządkowanie kościoła i ofiarę: Kojdrom, Pani Wiatrowskej, Momrom, Jachimczakom i Piotrowskim.
 • W sobotę od 9:00 o uporządkowanie kościoła prosimy rodziny z Bodzanowa: Piotrowskich, Dulembów, Dziedziców, Piotrowskich, Flaków, Grochalów.