3 Tydzień Wielkanocy

• WTOREK
    • Po Mszy św. wieczornej próba do I Komunii Św. (Bodzanów i Słomiróg)
  • CZWARTEK
    • O 18:00 próba do I Komunii Św. (Zakrzów)
  • PIĄTEK
    • O 4:00 Zbiórka na parkingu koło kościoła i wyjazd na pielgrzymkę do Gietrzwałdu i Sokółki. Jeśli ktoś jeszcze nie był zweryfikować danych do ubezpieczenia to proszę podejść do zakrystii po Mszy św.
    • Kancelaria od 16:30 do 17:30
  • Zachęcamy do wspólnej modlitwy w intencji Ks. dk. Mateusza przed przyjęciem święceń kapłańskich.
  • Pielgrzymom do Ziemi Świętej przypominamy o wpłacaniu zaliczki i o uzupełnieniu danych dotyczących paszportów (numer, data wydania i data ważności), jeśli nie były podane w zgłoszeniu. Są jeszcze wolne miejsca, gdyby ktoś chciał pojechać.
  • Dziękujemy rodzinom z Bodzanowa za uporządkowanie kościoła i ofiarę: Jachimczakom, Sochackim, Pani Kałuży, Pani Palonek, Pani Cudek, Gulikom i Wajdom
  • W sobotę od 9:00 o uporządkowanie kościoła prosimy rodziny z Bodzanowa: Pana Drobniaka, Panią Dziubę, Panią Batko, Piechów, Motaków i Szewczyków