3 Tydzień Wielkanocy

 • WTOREK
  • Po Mszy św. wieczornej próba do I Komunii Św. (Bodzanów i Słomiróg)
 • CZWARTEK
  • O 18:00 próba do I Komunii Św. (Zakrzów)
 • PIĄTEK
  • O 4:00 Zbiórka na parkingu koło kościoła i wyjazd na pielgrzymkę do Gietrzwałdu i Sokółki. Jeśli ktoś jeszcze nie był zweryfikować danych do ubezpieczenia to proszę podejść do zakrystii po Mszy św.
  • Kancelaria od 16:30 do 17:30
 • Zachęcamy do wspólnej modlitwy w intencji Ks. dk. Mateusza przed przyjęciem święceń kapłańskich.
 • Pielgrzymom do Ziemi Świętej przypominamy o wpłacaniu zaliczki i o uzupełnieniu danych dotyczących paszportów (numer, data wydania i data ważności), jeśli nie były podane w zgłoszeniu. Są jeszcze wolne miejsca, gdyby ktoś chciał pojechać.
 • Dziękujemy rodzinom z Bodzanowa za uporządkowanie kościoła i ofiarę: Jachimczakom, Sochackim, Pani Kałuży, Pani Palonek, Pani Cudek, Gulikom i Wajdom
 • W sobotę od 9:00 o uporządkowanie kościoła prosimy rodziny z Bodzanowa: Pana Drobniaka, Panią Dziubę, Panią Batko, Piechów, Motaków i Szewczyków