XXIII Tydzień zwykły

 • CZWARTEK – 13.09. – Wspomnienie św. Jana Chryzostoma biskupa i doktora Kościoła
  • O 18:00 Msza św. z procesją fatimską. Zapraszamy do wspólnej modlitwy i licznego udziału
 • PIĄTEK – 14.09. – Święto Podwyższenia Krzyża Świętego
  • Kancelaria parafialna od 16:30 do 17:30
 • SOBOTA – 15.09. – Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Bolesnej
 • Proszę, aby rodzice, których dzieci z klas III szkół podstawowych uczą się w szkołach poza parafią, a którzy chcieliby żeby dzieci przystąpiły do pierwszej Komunii w naszym kościele parafialnym zgłosili się do ks. Piotra.
 • Ks. Abp Marek Jędraszewski serdecznie zaprasza wszystkie rodziny na Pielgrzymkę Rodzin do Kalwarii Zebrzydowskiej. Będzie miała ona miejsce w przyszłą niedzielę, 16 września. Plakat z programem wisi w gablocie przed kościołem.
 • Dziękujemy rodzinom ze Słomiroga za uporządkowanie kościoła, kwiaty i złożoną ofiarę: Majchrzakom, Wandasom, Kucharskim, Wandasom, Kucharskim, Kotom.
 • W sobotę od 9:00 o uporządkowanie kościoła prosimy rodziny ze Słomiroga: Dudków /2 rodziny/, Diaków, Góreckich /2 rodziny/, Kwitów