III Niedziela adwentu „GAUDETE”

• Poniedziałek

• Spowiedź adwentowa w godzinach:
      • 8:00 – 10:00
      • 16:00 – 18:00
  • PIĄTEK – 21.12.

• Kancelaria od 16:30 do 17:30
  • Zapraszamy wszystkich, a szczególnie dzieci i młodzież na roraty. Msze św. roratnie odprawiane są w dni powszednie w/g stałego porządku.
  • W tym roku Pan Organista nie chodzi z opłatkami po domach parafii. Opłatki są na stoliku przy wejściu do kościoła obok gazet. Okażmy Mu wdzięczność za jego posługę w naszej parafii składając ofiarę za opłatki do skarbonki.
  • W zakrystii można nabyć świece „Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom”. Ofiary z tych świec przeznaczone są na pomoc dzieciom z ubogich rodzin, świadczoną przez Caritas.
  • Dziękujemy rodzinom z Zakrzowca za uporządkowanie kościoła oraz złożoną ofiarę:  Nowakom, Ochońskim, Przebindom /2 rodzinom/, Grochotom, Buzałom
  • W sobotę od godz. 9:00 prosimy o uporządkowanie kościoła rodziny z Zakrzowca: Kmieciów, Stokłosów, Szelągów /2 rodziny/, Bednarczyków, Dybczaków, Kliszczów, Flaków, Krawczyków i Lebiestów.