Życzenia na Boże Narodzenie


Bóg nieskończenie dobry przez wcielenie swojego Syna rozproszył ciemności świata † i przez Jego narodzenie napełnił światłem tę najświętszą noc, * niech oddali od was ciemności grzechu i oświeci wasze serca światłem łaski. W. Amen.

Bóg, który posłał Aniołów, aby zwiastowali pasterzom wesołą nowinę, † niech napełni wasze dusze swoją radością * i uczyni was głosicielami Ewangelii. W. Amen.

Bóg, który przez wcielenie swojego Syna związał ziemię z niebem † niech wam udzieli darów pokoju i swojej miłości, * abyście się stali uczestnikami społeczności Świętych w niebie. W. Amen.

Niech was błogosławi Bóg wszechmogący, * Ojciec i Syn, i Duch Święty. W. Amen

Mszał Rzymski

Niech to błogosławieństwo towarzyszy Wam drodzy Parafianie, Waszym Gościom i wszystkim sympatykom naszej Parafii, w tych dniach świątecznych, we wszystkich spotkaniach rodzinnych i każdego kolejnego dnia nowego 2019 roku.

Niech Boża Dziecina, Maleńka Miłość nie zniknie z Waszych serc, rodzin i domów, ale stale Was prowadzi do Ojca w niebie.