III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

• PONIEDZIAŁEK – 25.03 – UROCZYSTOŚĆ ZWIASTOWANIA PAŃSKIEGO
  • PIĄTEK – 29.03
    • Kancelaria parafialna od 16:30 do 17:30.
    • Droga Krzyżowa o godz. 17:30
  • IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 31.03
    • Na Msze św. o godz. 12:00 zapraszamy uczniów z gimnazjum i z ósmych klas. Będziemy modlić się o bł. Boże i dary Ducha św. na czas egzaminów i o dobry wybór kolejnej szkoły.
    • Droga Krzyżowa o 13:30
    • Gorzkie żale o 14:00, a po nich Msza św.
  • Pani Smagowa serdecznie dziękuje za pomoc finansową na remont dachu jej domu po pożarze. Podziękowania też dla braci strażaków za kwestowanie. Zebrano 13.820 zł plus 5 Euro. Msza św. w intencji ofiarodawców będzie odprawiona 5 kwietnia (piątek) o 18:00.
  • Wszystkich chętnych zapraszamy do wzięcia udziału w Misterium Męki Pańskiej na dróżkach w Kalwarii Zebrzydowskiej w Wielki Piątek (t. j. 19 kwietnia). Wyjazd o godz. 5:00 rano. Zapisy u pana Sołtysa Krzysztofa Balickiego.
  • W przyszłą niedzielę Rada Parafialna będzie zbierać ofiary na budowę nowego kościoła.
  • W zakrystii są do nabycia baranki wielkanocne. Dochód ze sprzedaży przeznaczony jest na działalność Caritas.
  • Dziękujemy rodzinom z Zakrzowa za uporządkowanie kościoła i złożoną ofiarę: Książkom, Cendom, Klichom, Pani Stemplewskiej, Kubackim i Tatarom.
  • W sobotę od 9:00 prosimy o uporządkowanie kościoła rodziny z Zakrzowa: Panią Krystyjan, Ślapaków, Krystyjanów, Stawarzów /2 rodziny/ i Ziobrów.