IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

PIĄTEK – 29.03

• Spowiedź od 16:30
  • Kancelaria parafialna od 16:00 do 17:00.
  • Droga Krzyżowa o godz. 17:30
  • Do chorych udamy się w czasie rekolekcji we środę 10 kwietnia. Prosimy zapisać te osoby w zakrystii.

SOBOTA – 30.03

• 8:00 – Msza św. za zmarłych z intencji pogrzebowych.
  • 17:30 – Różaniec o rychłą beatyfikację Sługi Bożego ks. Michała Jachimczaka. Prowadzą Róże Różańcowe.

V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 07.04

• Rozpoczęcie rekolekcji parafialnych. Będzie je głosił ks. Włodzimierz Małota ze Zgromadzenia Księży Misjonarzy Św. Wincentego a Paulo. Program jest wywieszony w gablocie przed kościołem, na stronie parafialnej oraz do zabrania na stoliku z gazetami.
  • Droga Krzyżowa o 13:30
  • Gorzkie żale o 14:00, a po nich Msza św.

Rada Parafialna zbiera dziś ofiary na budowę nowego kościoła, w przyszłą niedziele składka na ten sam cel.

Wszystkich chętnych zapraszamy do wzięcia udziału w Misterium Męki Pańskiej na dróżkach w Kalwarii Zebrzydowskiej w Wielki Piątek (t. j. 19 kwietnia). Wyjazd o godz. 5:00 rano. Zapisy u pana Sołtysa Krzysztofa Balickiego.

W zakrystii są do nabycia baranki wielkanocne. Dochód ze sprzedaży przeznaczony jest na działalność Caritas.

Dziękujemy rodzinom z Zakrzowa za uporządkowanie kościoła i złożoną ofiarę: Pani Krystyjan, Krystyjanom, Stawarzom /2 rodzinom/ i Ziobrom.

W sobotę od 9:00 prosimy o uporządkowanie kościoła rodziny z Zakrzowa: Garyckich, Jasiców, Tomasików, Kawalców i Michalskich.