XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA

 • PONIEDZIAŁEK – 04.11. – Wspomnienie św. Karola Boromeusza, biskupa
 • PIĄTEK – 08.11.
  • Kancelaria parafialna od 16:30
 • Ks. Arcybiskup Marek Jędraszewski polecił, aby z racji na przypadającą w przyszłym roku 100 rocznicę urodzin Karola Wojtyły, w całej archidiecezji, od listopada bieżącego roku, aż do końca roku 2020, wprowadzić przed wieczorną Mszą św., pół godziną adorację w ciszy Najświętszego Sakramentu, zakończoną Litanią do Św. Jana Pawła II i dziesiątkiem różańca. Modlitwa ta ma być wyrazem naszej wdzięczności za dar św. Jana Pawła II, a jednocześnie naszą prośbą, aby nieustannie wstawiał się za swoją Ojczyzną i całą Archidiecezją Krakowską. Serdecznie zachęcamy do tej modlitwy. Adoracje w naszej parafii będą przed wieczornymi Mszami św. czyli w poniedziałki, wtorki, piątki i soboty.
 • 1 listopada Rada Parafialna na utrzymanie cmentarza zebrała 8000 zł. Serdeczne dziękujemy ofiarodawcom i zbierającym.
 • Stowarzyszenie „Bodzanowianka” serdecznie zaprasza wszystkich na wieczornicę patriotyczną, które będzie miała miejsce w przyszłą niedzielę (10.11) o godz. 15:00 w salce koło plebanii.
 • Dziękujemy rodzinom za kwiaty, ofiarę i posprzątanie kościoła: Kortom, Monderom, Heretykom, Zelkom, Okasom
  i Krzywdom.
 • We sobotę od 9:00 o posprzątanie kościoła prosimy rodziny z Bodzanowa: Woźniaków, Markotów, Mamro, Kałużów i Wójcików