XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA

 • PONIEDZIAŁEK – 11.11. – Wspomnienie św. Marcina z Tours, biskupa
 • WTOREK – 12.11. – Wspomnienie św. Jozafata, biskupa i męczennika
 • ŚRODA – 13.11. – Wspomnienie św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników
 • PIĄTEK – 15.11.

  • Kancelaria parafialna od 16:30
 • SOBOTA – 16.11.

  • 18:00 – Spotkanie kandydatów do bierzmowania.
 • Stowarzyszenie „Bodzanowianka” serdecznie zaprasza wszystkich na wieczornicę patriotyczną, która będzie miała miejsce dzisiaj o godz. 15:00 w salce koło plebanii.
 • Szkolne Koło Wolontariatu przy Szkole Podstawowej w Zakrzowie składa serdeczne podziękowanie za złożone ofiary w czasie kwesty na cmentarzu na renowacje najstarszych nagrobków. Zebrali 5447,51 zł.
 • Ks. Arcybiskup Marek Jędraszewski polecił, aby z racji na przypadającą w przyszłym roku 100 rocznicę urodzin Karola Wojtyły, w całej archidiecezji, od listopada bieżącego roku, aż do końca roku 2020, wprowadzić przed wieczorną Mszą św., pół godziną adorację w ciszy Najświętszego Sakramentu, zakończoną Litanią do Św. Jana Pawła II i dziesiątkiem różańca. Modlitwa ta ma być wyrazem naszej wdzięczności za dar św. Jana Pawła II, a jednocześnie naszą prośbą, aby nieustannie wstawiał się za swoją Ojczyzną i całą Archidiecezją Krakowską. Serdecznie zachęcamy do tej modlitwy. Adoracje w naszej parafii będą przed wieczornymi Mszami św. czyli w poniedziałki, wtorki, piątki i soboty.
 • W przyszłą niedzielę będziemy w naszej parafii gościć kleryków z Seminarium Krakowskiego w ramach Duszpasterstwa Powołań. Na każdej Mszy św. będziemy mogli posłuchać świadectwa o odkrywaniu powołania, przybliżą nam życie seminaryjne i wspólnie będziemy prosić o powołania do służby Bożej w Kościele również z naszej parafii. Otoczmy ich i całe Seminarium modlitwa już dzisiaj.
 • Dziękujemy rodzinom za kwiaty, ofiarę i posprzątanie kościoła: Woźniakom, Mamrom, Kałużom i Wójcikom
 • We sobotę od 9:00 o posprzątanie kościoła prosimy rodziny z Bodzanowa: Orłowskich, Ząbeckich, Rogów, Fortunów i Szelągów