XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

• PONIEDZIAŁEK – 18.11. – Wspomnienie BŁ. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy
  • WTOREK – 19.11. – Wspomnienie bł. Salomei, zakonnicy
  • ŚRODA – 20.11. – Wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego, prezbitera
  • CZWARTEK – 21.11. – Wspomnienie Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny
  • PIĄTEK – 22.11. – Wspomnienie św. Cecylii, dziewicy i męczennicy

• Kancelaria parafialna od 16:30
  • NIEDZIELA – 24.11. – UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA

• Po Mszy św. o 12:00 będzie poświęcenie obrazu „Ukrzyżowanie Jezusa” pana Roberta Nawrockiego. Artysty, który namaluje obrazy Drogi Krzyżowej do nowego kościoła.
    • Rada Parafialna będzie zbierać ofiary na budowę nowego kościoła
  • Adoracja Najświętszego Sakramentu o 17:30 w poniedziałek, wtorek, piątek i sobotę. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w sobotę na zakończenie adoracji przed Mszą Św.
  • Stowarzyszenie „Bodzanowiankia” zapraszają na śpiewanie pieśni patriotycznych w budynku Urzędu Gminy w Tomaszkowicach w poniedziałek o 17:00.
  • W sobotę 23.11 o godz. 16:00 Dom Kultury w Słomirogu zaprasza na przedstawienie „Garderoba” w wykonaniu mieszkańców domu dla niewidomych mężczyzn w Niepołomicach. Wstęp wolny.
  • Dziękujemy rodzinom za kwiaty, ofiarę i posprzątanie kościoła: Orłowskim, Rogom, Fortunom, Szelągom i Satorom.
  • We sobotę od 9:00 o posprzątanie kościoła prosimy rodziny z Bodzanowa: Wyjadłowskich, Sochackich, Janików, Smędrów, Jachimczaków i Gaczołów.