2 NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM

• PONIEDZIAŁEK – 06.01 – Uroczystość Objawienia Pańskiego

• Msze św. jak w niedziele.
    • Poświęcenie kredy i kadzidła na każdej Mszy Św.
    • W zakrystii i przy stoliku z gazetami można nabyć kredę i kadzidło do poświęcenia.
    • Po Mszy św. o godz. 12:00 dzieci i młodzież ze Szkoły Podstawowej w Bodzanowie wystawią jasełka pt. „Wielkie rzeczy uczynił mi…” Serdecznie zapraszamy.
  • PIĄTEK – 10.01

• Kancelaria parafialna od 16:30 – 17:30
  • NIEDZIELA – 12.01

• Przedszkolaki ze Szkoły Podstawowej w Zakrzowie zapraszają wszystkich chętnych na Jasełka do Szkoły na godz. 16:00.
  • Program wizyty duszpasterskiej:

• Wtorek – 07.01 – Ks. Proboszcz – Zakrzów – Od Kozików do Pani Garyckiej
    • Środa – 08.01
      • Ks. Proboszcz – Bodzanów – Kawki (Bez osiedla „Panorama Zagórska”)
      • Ks. Piotr – Ochmanów – Os. Park i Park II (od 17:00)
    • Czwartek – 09.01
      • Ks. Proboszcz – Bodzanów – Od Surówków, wzdłuż drogi przez Bodzanów do Polaków.
      • Ks. Piotr – Ochmanów – Od Odziewów do Duńców
    • Piątek – 10.01 – Ks. Proboszcz – Zakrzów – Od Nowaków w kierunku szkoły, prawą stroną do Pieprzyców.
    • Sobota – 11.01
      • Ks. Proboszcz – Zakrzów – Florianka
      • Ks. Piotr – Ochmanów – Od Pani Sumowej do Lupów
  • Pełny plan znajduje się na stronie internetowej i w gablocie. Początek o godz. 8:00.
  • Dziękujemy rodzinom za kwiaty, ofiarę i posprzątanie kościoła: Sulimom, Pawelskim, Pani Wdaniec, Wrześniakom, Panią Wajdowej i Trelom
  • We sobotę od 9:00 o posprzątanie kościoła prosimy rodziny z Bodzanowa: Parafiniuków, Zielińskich, Wójtowiczów, Windaków i dwie Panie Flak.