NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO

PROGRAM WIZYTY DUSZPASTERSKIEJ:

• Poniedziałek – 13.01.
    • Ks. Proboszcz – Bodzanów – Ogrody – Od Golarzów do Włochów
    • Ks. Piotr – Bodzanów – Od Czopów, domy po lewej stronie drogi 94 do Skosiów. Będzie przerwa na pogrzeb!
  • Wtorek – 14.01 – Ks. Proboszcz – Bodzanów – Kąty – Od Dziubów do Kyrców i od Klimów w dół, domy wzdłuż drogi 94 do Wrześniaków.
  • Środa – 15.01
    • Ks. Proboszcz – Bodzanów – Wzory – Od Wójcików w dół, koło kościoła i do ostatniego domu w stronę Zakrzowa.
    • Ks. Piotr – Ochmanów – Os. Cyprysowa Polana (od 17:00)
  • Czwartek – 16.01
    • Ks. Proboszcz – Bodzanów – Słomiana – Od Błażewiczów i Jachimczaków, droga do Słomianej i lewa strona Słomianej do Augustynków.
    • Ks. Piotr – Bodzanów – Rędziny
  • Piątek – 17.01 – Ks. Proboszcz – Bodzanów – Od Orłowskich, domy koło cmentarza, prawa stroną os. Słoneczne do Jachimczaków.
  • Sobota – 18.01
    • Ks. Proboszcz – Zagórze – Os. Panorama Zagórska
    • Ks. Piotr – Ochmanów – Za rzeką – Od Szelągów do Mardyłów i od Państwa Kuć do Kozików.

Pełny plan znajduje się na stronie internetowej i w gablocie. Początek o godz. 8:00.

Osoby, które zapisały się na pielgrzymkę do Lourdes proszone są o jak najszybsze zgłoszenie się
do ks. Piotra.

Dziękujemy rodzinom za ofiarę i posprzątanie kościoła: Parafiniukom, Zielińskim, Wójtowiczom, Windakom i Paniom Flak.

We sobotę od 9:00 o posprzątanie kościoła prosimy rodziny z Bodzanowa: Grochali, Panią Dańdę, Panią Kałużę, Nowaków i Słowików