• WTOREK – 21.01. Wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy
  • PIĄTEK – 24.01. Wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła

• Kancelaria parafialna od 16:30 – 17:30
  • Sakramentu bierzmowania w naszej parafii udzieli ks. Bp Janusz Mastalski w dniu 14 maja o godz. 18:00.
  • Zakończyliśmy tegoroczną wizytę duszpasterską. Dziękujemy wszystkim za życzliwe przyjęcie, gościnę
    i złożone ofiary, także na budowę kościoła.
  • Nowy termin pielgrzymki do Lourdes to 26 – 30.07. Osoby, które zapisywały się przed zmianą terminu i jeszcze nie potwierdziły, że chcą jechać w nowym terminie proszone są o zgłoszenie się do ks. Piotra. Są jeszcze wolne miejsca na wyjazd.
  • Ponawiamy prośbę o sortowanie śmieci na cmentarzu.
  • W zakrystii są do nabycia gromnice.
  • Dziękujemy rodzinom za ofiarę i posprzątanie kościoła: Grochalom, Pani Dańdzie, Pani Kałuży, Nowakom i Słowikom.
  • We sobotę od 9:00 o posprzątanie kościoła prosimy rodziny z Bodzanowa: Golarzów, Jaksickich, Panią Batko, Kwaśniewskich, Serwatiaków, i Szewczyków.