IV TYDZIEŃ WIELKANOCNY

 • PONIEDZIAŁEK – 04.05. Wspomnienie św. Floriana, męczennika
  • O 16:30 Msza św. w intencji strażaków
 • WTOREK – 05.05. Wspomnienie św. Stanisława Kazimierczyka, prezbitera
 • ŚRODA – 06.05 – Święto św. Apostołów Filipa i Jakuba
 • PIĄTEK – 08.05. – UROCZYSTOŚĆ ŚW. STANISŁAWA,BISKUPA I MĘCZENNIKA
  • Nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych
  • Kancelaria parafialna od 16:30
 • Nabożeństwa majowe codziennie o 17:45. Z racji na ograniczenia liczby wiernych prosimy, aby nabożeństwa majowe odprawiać w gronie rodziny w swoich domach, łącząc się duchowo. Do kościoła na nabożeństwo majowe zapraszamy tych którzy mają w danym dniu ofiarowaną intencje Mszy św. Osoby, które będą odprawiać nabożeństwa majowe przy kapliczkach na terenie naszych wiosek prosimy o zachowanie zasad bezpieczeństwa w czasie epidemii (zakryte usta i nos, odległości między osobami itd.).
 • Do spowiedzi można przystąpić codziennie przed Mszą św.
 • Dziękujemy rodzinom za ofiarę i posprzątanie kościoła: Mikurdom, Kaczorom, Dudkom i Kuncom
 • W sobotę od 9:00 o posprzątanie kościoła prosimy rodziny z Bodzanowa: Wajdów, Wajdów, Flaków, Grzybów, Trelów i Miciaków.