V TYDZIEŃ WIELKANOCNY

• CZWARTEK – 14.05. – Święto św. Macieja Apostoła
  • PIĄTEK – 15.05.
    • Kancelaria parafialna od 16:30
    • Nabożeństwa majowe codziennie o 17:45.
  • Nabożeństwa fatimskiego z racji na ograniczenia z powodu epidemii nie będzie. Zachęcamy do odmówienia różańca w gronie rodziny, podobnie jak codziennych nabożeństw majowych.
  • Do kościoła na nabożeństwo majowe zapraszamy tych którzy mają w danym dniu ofiarowaną intencje Mszy św.
  • Osoby, które będą odprawiać nabożeństwa majowe przy kapliczkach na terenie naszych wiosek prosimy o zachowanie zasad bezpieczeństwa w czasie epidemii (zakryte usta i nos, odległości między osobami itd.).
  • Do spowiedzi można przystąpić codziennie przed Mszą św.
  • Dziękujemy rodzinom za ofiarę i posprzątanie kościoła: Wajdom, Wajdom, Flakom, Trelom i Miciakom.
  • W sobotę od 9:00 o posprzątanie kościoła prosimy rodziny z Bodzanowa: Kubiczów /2 rodziny/, Panią Lebiest, Panią Dymek, Wysockich i Juszczyków