Ważna informacja dla kandydatów do bierzmowania

ighenderson2 / Pixabay

Drodzy Kandydaci !

Poniżej zamieszczona jest lista na której możecie zobaczyć jakich informacji mi brakuje od poszczególnych osób.

Najważniejszą sprawą jest, aby osoby, które nie dostarczyły mi jeszcze metryki chrztu św. zrobiły to jak najszybciej.

Imiona patronów bierzmowania z uzasadnieniem ich wyboru proszę dostarczyć mi drogą elektroniczną na mail: piotrstudnicki@gmail.com lub wydrukowane przynieść do zakrystii po dowolnej Mszy św.

Dane świadka (imię i nazwisko) można napisać razem z imieniem patrona. Wiem, że na wybór świadka może mieć też wpływ data bierzmowania, więc jeśli ktoś jeszcze nie jest pewny to można poczekać, aż ks. Biskup ją poda. Przypominam, że świadkiem może być osoba, która przyjęła sakrament bierzmowania i nie ma zamkniętej drogi do sakramentów np. przez życie w związku niesakramentalnym.

W razie pytań czy wątpliwości proszę pisać na podany wyżej adres mailowy lub przyjść do zakrystii po dowolnej Mszy św.

do-bierzmowania-1