29 TYDZIEŃ ZWYKŁY

 

18.10. – 25.10.2020 r.

WTOREK – 20.10. UROCZYSTOŚĆ ŚW. JANA KANTEGO – głównego patrona archidiecezji krakowskiej

CZWARTEK – 22.10. Wspomnienie św. Jana Pawła II, papieża

PIĄTEK – 23.10.

  • Kancelaria parafialna od 16:30 – 17:30

 

W związku z ogłoszonymi obostrzeniami informujemy, że w naszym kościele na nabożeństwach i Mszach Św. może przebywać jednocześnie 40 osób. Obowiązuje też nakaz zakrywania ust i nosa. Prosimy o podporządkowanie się tym przepisom.

Arcybiskup Marek Jędraszewski udziela dyspensy od obowiązku uczestnictwa w niedzielnej Mszy Św. Skorzystanie z dyspensy oznacza, że nieobecność w tym dniu w Kościele nie jest grzechem. Prosimy jednak, aby zachować święty wymiar Dnia Pańskiego, przez uczestnictwo w Mszy Św. za pośrednictwem mediów oraz osobistą i rodzinną modlitwę.

Niedzielna Eucharystia o 10.30, będzie odprawiana w kościele.

Nabożeństwa różańcowe: w tygodniu o godz. 17.30, a w niedzielę po Mszy Św. o 12.00.

Spowiedź codziennie przed i w trakcie różańca.

Dziękujemy za uporządkowanie kościoła: Panu Kościelnemu z żoną

W przyszłą sobotę od godź. 9:00 o posprzątanie kościoła prosimy: rodziny z Kawek: Filipowskich, Mendalskich, Królów, Rydzów, Dzięglów i Więsków