31 TYDZIEŃ ZWYKŁY

• Kancelaria parafialna od 16:00
  • Spowiedź od godz. 16.30

SOBOTA – 6.11. PIERWSZA SOBOTA MIESIĄCA

• Ze względu na ograniczoną ilość wiernych, nie będzie w tym miesiącu mszy za zmarłych
  • O 17:30 Różaniec z modlitwą o rychłą beatyfikację sł. Bożego ks. Michała Jachimczaka, zapraszamy Róże Różańcowe

Wracamy do stałego porządku Mszy Świętych tj: pon, wt, pt, sob – wieczór; śr, cz – rano

W bieżącym roku, w aktualnych okolicznościach spowodowanych pandemią, odpusty zupełne dla wiernych zmarłych będzie można uzyskać przez cały listopad. Odpust zupełny dla osób nawiedzających cmentarz i modlących się za zmarłych przez poszczególne osiem dni, zwykle ustanowiony jedynie na dni od 1 do 8 listopada, dla pożytku wiernych może być przeniesiony na inne osiem wybrane przez siebie dni listopada.

W poniedziałek i wtorek pół godziny przed Mszą Świętą, będziemy modlić się za zmarłych.

Z powodu wzrostu liczby zakażeń, na Pierwszy Piątek miesiąca nie będzie odwiedzin u chorych. Postaramy się, odwiedzić chorych przed Bożym Narodzeniem.

Dziękujemy za uporządkowanie kościoła i złożoną ofiarę: Hebdom, Fliśnikom, Śliwińskim, Brodom, Hebdom, Gumulcom, Kurzawom, Wolskim, Sikorom, Sochackim, Sudrom, Czaplakom i Pani Dyl.

W przyszłą sobotę od godź. 9:00 o posprzątanie kościoła prosimy mieszkańców Słomiroga: Skminów, Bartoszów, Grochotów, Porębskich, Urbaników