2 TYDZIEŃ ADWENTU

PONIEDZIAŁEK – 7.12. wspomnienie św. Ambrożego

WTOREK – 8.12. UROCZYSTOŚĆ NIEPOKALANEGO POCZĘCIA NMP

PIĄTEK – 12.12.

Bóg zapłać za złożone ofiary z racji pierwszej niedzieli miesiąca przeznaczone na budowę nowego kościoła.

W tygodniu zapraszamy na roraty. Msze Święte według stałego porządku.

W zakrystii można nabywać wigilijne świece Caritas. Również opłatki są dostępne u pana kościelnego i pana organisty.

Spowiedź codziennie pół godziny przed każdą Mszą Świętą.

Za tydzień młodzież naszej oazy będzie sprzedawać przed kościołem własnoręcznie wykonane kartki i ozdoby świąteczne. Dochód zostanie przeznaczony na działalność grupy oazowej.

Dziękujemy za uporządkowanie kościoła i złożoną ofiarę: Kościółkom, Wojciechowskim, Więskom, Więskom i Pani Drozd

W przyszłą sobotę od godź. 9:00 o posprzątanie kościoła prosimy mieszkańców Słomiroga: Piechów, Flaków, Wrześniaków, Miękiniów i Wrześniaków

Budynek kościoła jest naszym wspólnym dobrem. Jednym z wyrazów naszej troski o niego jest dbanie o porządek w świątyni. Dlatego zachęcamy i prosimy o ochocze podejmowanie tego trudu całymi rodzinami. To dzieło daje nam poczucie, że kościół jest „nasz”.