3 TYDZIEŃ ADWENTU

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

13.12. – 20.12.2020 r.

 

PONIEDZIAŁEK – 14.12. wspomnienie św. Jana od Krzyża

PIĄTEK – 18.12.

  • Kancelaria parafialna od 16:30 do 17:30

W tygodniu zapraszamy na roraty. Msze Święte według stałego porządku.

W zakrystii można nabywać wigilijne świece Caritas. Opłatki są dostępne u pana kościelnego i pana organisty.

Spowiedź codziennie pół godziny przed każdą Mszą Świętą.

Dzisiaj młodzież naszej oazy prowadzi przed kościołem kiermasz własnoręcznie wykonanych ozdób świątecznych. Można kupić pierniczki, kartki, bombki i inne pięknie prace. Dochód zostanie przeznaczony na działalność grupy oazowej. Bóg zapłać za wsparcie dzieci i młodzieży.

Do chorych udamy się 23 grudnia. Prosimy o zgłoszenia w zakrystii – zarówno tych chorych do których chodzimy zwyczajowo na pierwszy piątek, a także tych chorych, którzy chcieliby przystąpić do sakramentów z racji na święta.

Dziękujemy za uporządkowanie kościoła i złożoną ofiarę: Piechom, Flakom, Wrześniakom, Miękiniom i Wrześniakom

W przyszłą sobotę od godź. 9:00 o posprzątanie kościoła prosimy mieszkańców Słomiroga: Hachajów, Grochotów, Ziobrów, Górskich i Panią Sokołowską