OKRES BOŻEGO NARODZENIA

PONIEDZIAŁEK – 28.12. ŚWIĘTO ŚW. MŁODZIANKÓW – męczenników

CZWARTEK – 31.12. wspomnienie św. Sylwestra – papieża

• Nieszpory o 15:40
  • Msza Święta o 16:00. Będziemy dziękować za 2020 rok, przepraszać za zło popełnione i prosić o błogosławieństwo na nowy rok 2021

PIĄTEK – 1.01. UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTEJ BOŻEJ RODZICIELKI – NOWY ROK

• Msze w porządku niedzielnym

SOBOTA – 2.12. wspomnienie św. Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu

• Pierwsza sobota miesiąca – różaniec o 17:30, oraz modlitwa o beatyfikację sługi Bożego ks. Michała Jachimczaka. Zapraszamy róże różańcowe

Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca – składka przeznaczona na budowę nowego kościoła.

Spotkania kandydatów na ministrantów odbędą się dopiero po feriach.

W tym roku, z wiadomych względów, nie będzie wizyty duszpasterskiej.

Serdeczne podziękowania za przygotowanie dekoracji świątecznej oraz zbudowanie szopki Pani Jadwidze Grochot i jej ekipie. Dziękujemy rodzinie Rupetów za podarowanie choinek do kościoła.

Dziękujemy za uporządkowanie świątyni i złożoną ofiarę: Michalskim, Styrylskim, Gorczycom, Szewczykom, Siudom, Siudom, Wrześniakom, Panu Jastrzębskiemu, Pani Pieprzycy, rodzinie Gajo i Pani Czajkowskiej.

W przyszłą sobotę od godź. 9:00 o posprzątanie kościoła prosimy mieszkańców Słomiroga: Tureckich, Porębskich, Jędralów, Żaków, Brodów, Ustimowiczów i Klimów.