I TYDZIEŃ WIELKIEGO POSTU

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
21.02. – 28.02.2021 r.
PONIEDZIAŁEK – 22.02. ŚWIĘTO KATEDY ŚW. PIOTRA APOSTOŁA
PIĄTEK – 26.02.
II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU- 28.02.
Rekolekcje wielkopostne, rozpoczniemy 21 marca (V niedziela Wielkiego Postu), poprowadzi je dla nas ks. Maciej Kuczak ze Zgromadzenia Księży Misjonarzy.
Kazania pasyjne na gorzkich żalach wygłosi ks. Rafał Bobek.
Za tydzień przedstawiciele Rady Parafialnej będą w zakrystii zbierać ofiary na wnętrze nowej świątyni.
W środę spotkanie w kościele dla dzieci z klas III przygotowujących się do I Komunii Św. Zapraszamy:
Dziękujemy za uporządkowanie świątyni i złożoną ofiarę: Jaroszom, Sadkom, Mydłowieckim, Piotrowskim i Litwinom
W przyszłą sobotę od godź. 9:00 o posprzątanie kościoła prosimy mieszkańców Słomiroga: Zabzdyrów, Janczurów, Fryczków, Piotrowskich i Cholewów.
OGŁOSZENIE SPOŁECZNE
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Bodzanowie informuje o zapisach do oddziału przedszkolnego i klasy pierwszej. Zapisy od 1 marca do 31 marca w sekretariacie szkoły w godz. 800-1600.
Więcej informacji w gablocie przed kościołem i na stronie internetowej szkoły.