XIX TYDZIEŃ ZWYKŁY

 

OGŁOSZENIA

8.08. – 15.08.2021 r.

PONIEDZIAŁEK – 9.08 – Święto św. Teresy Benedykty od Krzyża – patronki Europy

WTOREK – 10.08 – Święto św. Wawrzyńca – diakona i męczennika

ŚRODA – 11.08. – Wspomnienie św. Klary – dziewicy

PIĄTEK – 13.08. – ŚWIĘTO NMP KALWARYJSKIEJ

  • Kancelaria parafialna od 16:30 do 17:30.
  • O 18:00 Msza Święta, różaniec i procesja wokół kościoła w ramach nabożeństwa fatimskiego

SOBOTA – 14.08. – Wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego – męczennika

NIEDZIELA – 15.08. – UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWZIĘCIA NMP

  • Po każdej Mszy Św. poświęcenie ziół i kwiatów

W uroczystość Wniebowzięcia NMP, pochodząca z Zakrzowa siostra Magdalena Malinowska, złoży śluby wieczyste w zgromadzeniu Sióstr Służebniczek. Uroczystość odbędzie się w kościele klasztornym w Dębicy. Obejmijmy ją swoją modlitwą.

Minister Obrony Narodowej, Wójt Gminy Biskupice oraz Centrum Kultury Gminy zapraszają na „piknik wojskowy” z okazji święta Wojska Polskiego. Spotkanie odbędzie się w Parku Kultury i Wypoczynku w Tomaszkowicach – 15 sierpnia (niedz.) w godz. 11:00-18:00. W programie wiele atrakcji m.in. pokaz sprzętu jednostek wojskowych, kuchnia żołnierska oraz gry i zabawy dla dzieci.

Wszystkich chętnych parafian zapraszamy na tegoroczne Dróżki Kalwaryjskie. W piątek 20 sierpnia planujemy udać się na dróżki Pana Jezusa oraz na procesję pogrzebu Matki Bożej. W sobotę 21 sierpnia na dróżki Matki Bożej z modlitwą za zmarłych. Każdy może dojechać własnym transportem, a dla osób, które chciałyby udać się z nami w piątek, a nie mają transportu zapraszamy na zapisy do ks. Krzysztofa. Więcej informacji w przyszłym tygodniu.

Dziękujemy za uporządkowanie świątyni i złożoną ofiarę rodzinom z Zakrzowa: Kotom, Nowakom, Stecom, Szczygłom, Krystianom, Tatarom i Nowakom

W przyszłą sobotę od godź. 9:00 o posprzątanie kościoła prosimy mieszkańców Zakrzowa: Ziobrów, Tomasików, Michalskich, Pyrzów, Panią Jasice i Pana Twardzika