Ogłoszenia- XXVII TYDZIEŃ ZWYKŁY

XXVII TYDZIEŃ ZWYKŁY

3.10. – 10.10.2021 r.

PONIEDZIAŁEK – 4.10 – wspomnienie św. Franciszka z Asyżu

WTOREK – 5.10 – wspomnienie św. siostry Faustyny

ŚRODA – 6.10

  • Różaniec poprowadzą dzieci z klas: IV
  • Po Mszy Św. spotkanie kandydatów na ministrantów

CZWARTEK – 7.10 – wspomnienie NMP Różańcowej

  • Zapraszamy dzieci z klas III przygotowujące się do I Komunii Św. wraz z rodzicami na godz. 17.15. Uroczyście poświęcimy i przekażemy dzieciom różańce, oraz będziemy modlić się w ich intencji.

PIĄTEK – 8.10

  • Kancelaria parafialna od 16:30 do 17:30

SOBOTA – 9.10 – wspomnienie bł. Wincentego Kadłubka – biskupa

NIEDZIELA – 10.10

  • XXI Dzień Papieski. Przed kościołem coroczna kwesta do puszek przeznaczona na fundowanie stypendiów dla zdolnej i niezamożnej młodzieży – jest to tzw. żywy pomnik Jana Pawła II

Dzisiaj po Mszy Św. o 12:00, spotkanie dla rodziców dzieci z klas: III.

Przez cały październik trwamy na modlitwie różańcowej. W tygodniu różaniec będziemy odmawiać o godz. 17:30, w niedzielę po Mszy Św. o 12:00. Wszystkie Msze Św. od poniedziałku do soboty będą z tej racji o godz. 18:00.

Chcemy utworzyć przy naszej parafii scholkę dziecięcą. Spotkania będą odbywały się w piątki o godz. 16:00. W ramach scholii będą organizowane śpiewy, warsztaty plastyczne, zabawy oraz spotkania biblijne. Zapraszamy na pierwsze spotkanie wszystkie chętne dzieci do salki katechetycznej w piątek o 16:00.

Dziękujemy za uporządkowanie świątyni i złożoną ofiarę rodzinom z Zakrzowa: Trelom, Czekajom, Baranom, Mańkom, Garyckim, Huzarom i Stawarzom oraz nowożeńcom za kwiaty.

W przyszłą sobotę od godź. 9:00 o posprzątanie kościoła prosimy mieszkańców Zakrzowa: Pana Krystiana, Ślapaków, Stęplewskich, Książków, Kubackich, Cendów, Klichów i Panią Stawarz.