XXX TYDZIEŃ ZWYKŁY – ogłoszenia

• Różaniec poprowadzą dzieci z klas III

SOBOTA 30.10

• Zapraszamy na różaniec róże i wiernych z Bodzanowa

W tyg. różaniec odmawiamy o godz. 17:30 ( po nim Msza Św.), a w niedz. po Mszy Św. o 12:00.

Kalendarze parafialne na 2022 rok, są dostępne obok stolika z gazetami. Ofiara dowolna.

Wypominki przyjmujemy w kancelarii parafialnej od poniedziałku do soboty w godzinach 16.30-17.15 oraz po Mszach Świętych w zakrystii.

W niedzielę przedstawiciele Rady Parafialnej będą w zakrystii zbierali ofiary przeznaczone na trwające prace związane z wykonaniem obejścia wokół nowego kościoła i posadzki.

Zachęcamy do spowiedzi przedświątecznej. Spowiadamy codziennie pół godziny przed Mszami, a w ten piątek od godz. 17:00.

1 listopada – UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH. Msze Św. w kościele o 7,9,11 oraz na cmentarzu o godz. 14:00 – po niej procesja z modlitwą za zmarłych. O godz. 18:00 – różaniec w kaplicy na cmentarzu, który poprowadzi młodzież oazowa. Przy wejściu na cmentarz przedstawiciele Rady parafialnej będą zbierać do puszek ofiary na utrzymanie cmentarza.

Społeczność szkoły w Zakrzowie przeprowadzi kwestę na cmentarzu – przeznaczoną na odnowienie zabytkowych mogił naszego cmentarza. W tym roku chcą wykonać renowacje nagrobka mamy księdza Szczurkowskiego.

Dziękujemy za uporządkowanie świątyni i złożoną ofiarę rodzinom z Ochmanowa – Zbój: Magierom, Kusionom, Juszczykom, Kasperkom i Ptasznikom.

W przyszłą sobotę od godź. 9:00 o posprzątanie kościoła prosimy mieszkańców Ochmanowa – Zbój: Biskupów, Ptaszników, Zychów, Dziedziców, Jaglarzów oraz kaplicy na cmentarzu rodziny: Kostuchów, Książków, Szczygłów i Fałowskich