XXXII TYDZIEŃ ZWYKŁY

OGŁOSZENIA

7.11. – 14.11.2021 r.

 

WTOREK – 9.11 – święto – rocznica poświęcenia Bazyliki Laterańskiej

ŚRODA – 10.11 – wspomnienie św. Leona Wielkiego – papieża i doktora Kościoła

  • O godz. 18:00 spotkanie dla kandydatów na ministrantów

CZWARTEK – 11.11 – wsp. św. Marcina z Tours oraz ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

PIĄTEK – 12.11 – wspomnienie św. Jozafata Kuncewicza

  • Kancelaria parafialna od 16:30 do 17:30

SOBOTA 13.11 – wsp. świętych Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna – pierwszych męczenników Polski

  • O 17:40 – nowenna do MB Nieustającej Pomocy

 

Od dzisiaj czytamy nowe wypominki roczne. W razie jakichś błędów, prosimy o zgłoszenie.

W tym tygodniu spotkania dla kandydatów do bierzmowania. Spotkania są w środę, czwartek i sobotę – każdy w swojej grupie. Nie można samodzielnie zmieniać grupy. Rozpoczynamy zawsze o 18:30 w salce katechetycznej. Obecność obowiązkowa.

W piątek w naszej archidiecezji rozpoczynają się obchody Światowego Dnia Ubogich – ustanowionego przez papieża Franciszka, które potrwają do 14 listopada. W najbliższą niedziele będzie można wesprzeć to dzieło przez ofiarę do puszek. Zebrane środki będą przeznaczone na pakiety żywnościowe i odzieżowe dla bezdomnych i ubogich.

Zapraszamy na parafialną pielgrzymkę do sanktuarium bł. Karoliny Kózkówny w Zabawie i miejsca jej męczeńskiej śmierci, oraz bazyliki św. Stanisława BM w Szczepanowie i sanktuarium MB Tuchowskiej. Wyjazd w sobotę – 20 listopada o godz. 7:00. Koszt 50 zł (w tym obiad). Zapisy u ks. Krzysztofa.

Dziękujemy za uporządkowanie świątyni i złożoną ofiarę rodzinom z Ochmanowa – Zbój: Pawlikom, Rakoczym, Jonakom, Małkom, Piwowarczykom, Pani Ptasznik i Pani Piwowarczyk.

W przyszłą sobotę od godź. 9:00 o posprzątanie kościoła prosimy mieszkańców Ochmanowa – Zbój: Ptaków, Janusów, Sowów, Dziedziców (2 rodziny) i Lebiestów.

 

OGŁOSZENIA SPOŁECZNE

Zespół Bodzanowianki serdecznie zaprasza na ,,Wieczornicę Patriotyczną” z okazji Święta Niepodległości, która odbędzie się w następną niedzielę (14 listopada) o godz. 15:30 w salce katechetycznej

Dyrekcja i społeczność SP w Zakrzowie składają podziękowanie za ofiary składane na cmentarzu na renowacje pomnika + Marii Szczurkowskiej. Zebrano 9 000 zł. Bóg zapłać.