III TYDZIEŃ ADWENTU – ogłoszenia

PIĄTEK – 16.12

SOBOTA – 10.12

• o godz. 17:40 – nowenna do MB Nieustającej Pomocy

Serdecznie zapraszamy na Roraty (pn, wt, pt, sob – o 18:00, a w śr i czw o 7:00). Szczególne zaproszenie kierujemy do dzieci. Prosimy, aby przynosiły ze sobą lampiony.

W zakrystii dostępne są wigilijne świece Caritas oraz poświęcone opłatki na stół wigilijny.

W tym tygodniu spotkania dla kandydatów do bierzmowania. Spotkania są w środę, czwartek i sobotę – każdy w swojej grupie. Rozpoczynamy o 18:30 w salce katechetycznej. Obecność obowiązkowa.

Młodzież oazowa naszej parafii od kilku tygodni własnoręcznie przygotowuje ozdoby świąteczne: stroiki, bombki, aniołki i inne. W następną niedzielę będzie można przed kościołem zakupić od nich te piękne prace. Dochód z kiermaszu będzie przeznaczony na organizację wspólnego wyjazdu w nowym roku.

Dziękujemy za uporządkowanie świątyni i złożoną ofiarę rodzinom z Ochmanowa: Witkom, Korgolom, Ciastoniom, Marchewkom (2 rodzinom), P. Sochackiej i Biernacikom.

W przyszłą sobotę od godź. 9:00 o posprzątanie kościoła prosimy mieszkańców Ochmanowa: Poznańskich, Aniołów, Gruszeckich, Wajdów, Włósków i Ziobrów.