III NIEDZIELA ZWYKŁA – ogłoszenia

 

III NIEDZIELA ZWYKŁA

23.01. – 30.01.2022 r.

 

PONIEDZIAŁEK – 24.01 – wspomnienie św. Franciszka Salezego

WTOREK – 25.01 – ŚWIĘTO NAWRÓCENIA ŚW. PAWŁA APOSTOŁA

ŚRODA – 26.01 – wspomnienie św. Tymoteusza i Tytusa

PIĄTEK – 28.01 – wspomnienie św. Tomasza z Akwinu – prezbitera i doktora Kościoła

  • Kancelaria parafialna od 16:30 do 17:30
  • O 16:00 spotkanie opłatkowe dla Oazy Dzieci Bożych

     

SOBOTA – 29.01

  • Nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 17:40

     

 

 

Dzisiaj podczas Mszy Św. o godz. 10:30 – do grona ministrantów przyjmiemy 8 chłopców. Dziękujemy im za gotowość do podjęcia służby przy ołtarzu. Serdeczne podziękowania również dla ich rodziców.

 

W sobotę organizujemy wyjazd do sanktuarium MB Ludźmierskiej oraz na kulig konny w Bukowinie Tatrzańskiej połączony z ogniskiem. Wyjazd w sobotę o godz. 7:30 z przystanku obok szkoły w Bodzanowie. Koszt 110 zł. Zapisy u ks. Krzysztofa.

 

W następną niedzielę swoje święto patronalne – ku czci św. Jana Bosko, będzie przeżywać społeczność SP w Zakrzowie. Z tej racji serdecznie zapraszamy: dyrekcję, nauczycieli, pracowników szkoły, przedszkolaków, uczniów oraz ich rodziców na Mszę Św. w niedzielę o godz. 14:00, podczas której będziemy wypraszać u Boga potrzebne nam łaski.

 

Za tydzień przedstawiciele Rady Parafialnej będą w zakrystii zbierali ofiary przeznaczone na trwające prace związane z wykonaniem obejścia wokół nowego kościoła i posadzki.

Dziękujemy za uporządkowanie świątyni i złożoną ofiarę rodzinom z Ochmanowa: Gorczyńskim (2 rodzinom), Balickim, Włodarzom, Miękinom, Lebiestom i Jeziorkom.

 

W przyszłą sobotę od godź. 9:00 o posprzątanie kościoła prosimy mieszkańców Ochmanowa: p. Radwańską , p. Piotrowską, p. Jankowskiego, P. Lupę, Kostuchów, Satorów oraz rodzinę Kuć.