III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – ogłoszenia

 

III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

20.03. – 27.03.2022 r.

 

PIĄTEK – 25.03 UROCZYSTOŚĆ ZWIASTOWANIA PAŃSKIEGO

 • Kancelaria parafialna od 16:30 do 17:30
 • Spotkanie Oazy Dzieci Bożych o 16:15
 • Droga krzyżowa o godz. 17:30

   

SOBOTA – 26.03

 • Nowenna Do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17:40

   

 

 

W Wielkim Poście zapraszamy do udziału w nabożeństwach:

 • Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym – w niedzielę o godz. 14:00 – bezpośrednio po nich Msza Św.
 • Droga Krzyżowa – w każdy piątek o godz. 17:30 oraz w niedzielę o godz. 13:30

   

Na ołtarzy bocznym z prawej strony znajdują się deklaracje podjęcia się duchowej adopcji dziecka poczętego. Jest to adopcja modlitewna trwająca 9 miesięcy. Osoba, która podejmuje się tego dzieła, przez ten czas trwa na modlitwie o ochronę życia dzieci, które są w niebezpieczeństwie aborcji. Wypełnione deklaracje należy przynieść w piątek na Mszę Św. o godz. 18:00 i złożyć na ołtarzu św. Józefa.

 

W zakrystii za dowolną ofiarę można nabywać baranki wielkanocne. Dochód przeznaczony jest w całości na dzieła prowadzone przez Caritas.

 

W następną niedzielę przedstawiciele Rady Parafialnej będą w zakrystii zbierali ofiary przeznaczone na trwające prace związane z wykonaniem posadzki w nowym kościele.

 

Dziękujemy za uporządkowanie świątyni i złożoną ofiarę rodzinom z Ochmanowa: Wandasom, Grochotom, Gontarczykom, Pani Siwek, Pani Ptasznik i rodzinie Cyzio.

 

W przyszłą sobotę od godź. 9:00 o posprzątanie kościoła prosimy mieszkańców Bodzanowa – Woźniaków, Golików, Gumułów, Jachimczaków, Ptaszników i Malugów (2 rodziny)