III NIEDZIELA WIELKANOCNA – ogłoszenia

• Okazja do spowiedzi od godz. 16:30

SOBOTA – 7.05. – pierwsza sobota miesiąca

• Msze Św. za zmarłych o 7:00 i 8:15
  • O godz. 17:15 – różaniec z modlitwą o beatyfikacje ks. Michała Jachimczaka po nim nabożeństwo majowe. Zapraszamy szczególnie róże różańcowe

Przez cały miesiąc maj trwamy na modlitwie do Matki Bożej śpiewając tzw. majówkę. W kościele nabożeństwa będą odbywały się w tygodniu o godz. 17:30 (bezpośrednio po majówce Msza Św), a w niedzielę po ostatniej Mszy. Zachęcamy również do kontynuowania tradycji śpiewu litanii przy kapliczkach.

Dzisiaj na Mszy Św. o godz. 12:00 – uroczystość Pierwszej Komunii Św. Od poniedziałku rozpoczniemy tzw. Biały Tydzień. Zapraszamy na majówkę i Mszę Św. dzieci klas 3 w białych strojach.

Za tydzień o godz. 12:00 uczniowie klas IV będą przeżywali rocznicę komunii. Zapraszamy ich na próbę do kościoła w czwartek na godz. 16:00 oraz na spowiedź w piątek od godz. 16:30.

Odwiedziny u chorych. Ksiądz proboszcz w piątek od 8:00, ks. Krzysztof w sobotę od 8:00.

Pielgrzymów wyjeżdżających do Fatimy zapraszamy na spotkanie organizacyjne w czwartek na godz. 18:45. Spotkanie będzie w kościele. Prosimy zabrać ze sobą dowody osobiste.

W tym tygodniu spotkania dla kandydatów do bierzmowania. Spotkania są w środę, czwartek i sobotę – każdy w swojej grupie. Rozpoczynamy o 18:30 w salce katechetycznej. Obecność obowiązkowa

Pogrzeb ŚP. + Zofii Porębskiej w poniedziałek o godz. 15:00

Dziękujemy za uporządkowanie świątyni i złożoną ofiarę rodzinom dzieci klas 3.

W przyszłą sobotę od godź. 9:00 o posprzątanie kościoła prosimy mieszkańców Bodzanowa: Siudów, Ptaszników, Cichych (2 rodziny), Wajdów, Wojtysiów, Klichów i Panią Tańculę.