UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO – ogłoszenia

 

UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO

5.06. – 12.06.2022 r.

 

PONIEDZIAŁEK – 6.06 – ŚWIĘTO NMP MATKI KOŚCIOŁA

 

ŚRODA – 8.06. – wspomnienie św. Jadwigi – królowej

CZWARTEK – 9.06 – ŚWIĘTO JEZUSA CHRYSTUSA NAJWYŻSZEGO I WIECZNEGO KAPŁANA

PIĄTEK – 10.06.

  • Kancelaria parafialna od 16:30 do 17:30
  • Spotkanie Oazy Dzieci Bożych o 16:15

NIEDZIELA – 12.06 – UROCZYSTOSĆ TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ

 

Dzisiaj po Mszy Św. o godz. 12:00, spotkanie organizacyjne dla rodziców młodzieży, która 21 czerwca przyjmie sakrament bierzmowania.

Nabożeństwa czerwcowe do Serca Jezusowego odprawiamy w pon, wt, pt i sob – o godz. 17:45. a w śr. i czw. po mszy porannej.

Ostatnim etapem przygotowania do bierzmowania będą rozmowy indywidualne z kandydatami w celu zebrania wszystkich potrzebnych danych i zaświadczeń. Zapraszamy ich do kancelarii parafialnej w środę lub w czwartek między 17:00 a 18:30.

W czwartek dziękczynna pielgrzymka dzieci pierwszokomunijnych.

W najbliższą sobotę Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Ks. Jana Bosko w Zakrzowie będzie obchodził jubileusz 120-lecia powstania szkoły. Z tej racji o godz. 10:00 na placu przy szkole odbędzie się uroczysta eucharystia dziękczynna. Po Mszy Św. okolicznościowy apel oraz występy uczniów. Społeczność Szkoły zaprasza na tą uroczystość: uczniów, rodziców, absolwentów szkoły, przyjaciół, sympatyków oraz emerytowanych nauczycieli i pracowników.

W następna niedzielę, młodzież oazowa będzie rozprowadzać pod kościołem małe kieszonkowe różańce. Ofiara złożona przy tej okazji, to cegiełka, która dofinansuje wyjazd na rekolekcje wakacyjne młodzieży i dzieci. Doceńmy ich trud i zaangażowanie w życie naszej parafii.

Dziękujemy za uporządkowanie świątyni i złożoną ofiarę rodzinom z Bodzanowa: rodzinie Krzyśko, Porąbkom (2 rodzinom), Pani Woźniak, Pani Janeczek i rodzinie Jeleń.

W przyszłą sobotę od godz. 9:00 o posprzątanie kościoła prosimy mieszkańców Bodzanowa: Białoniów, Frejów, Jachimczaków, Gaczołów, Smędrów i Wyjadłowskich.