XXV NIEDZIELA ZWYKŁA – ogłoszenia

 

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

18.09. – 25.09.2022 r.

 

WTOREK – 19.09 – wspomnienie męczenników koreańskich

ŚRODA – 21.09 – ŚWIĘTO ŚW. MATEUSZA APOSTOŁA

 

PIĄTEK – 23.09. – wspomnienie św. ojca Pio

  • Kancelaria od 16:30 do 17:30
  • O godz. 16:15 spotkanie Oazy Dzieci Bożych, zapraszamy wszystkie chętne dzieci.
  • Po Mszy Św. spotkanie oazy młodzieżowej

SOBOTA – 24.09.

  • O godz. 17:40 nowenna do MB Nieustającej Pomocy

 

Składamy serdeczne podziękowania organizatorom dożynek parafialnych, sponsorom, występującym, kołom gospodyń, strażakom oraz wszystkim którzy swoimi ofiarami wsparli w tym dniu budowę nowego kościoła. Udało się zebrać kwotę 58 500 zł. Bóg zapłać

W poniedziałek po Mszy Św. spotkanie ministrantów z klas 4 – 6.

Zapraszamy serdecznie chłopców od klasy trzeciej do podjęcia posługi ministranta. Zgłoszenia u ks. Krzysztofa.

Pierwsze spotkanie dla rodziców dzieci z klas III przygotowujących się do I Komunii i spowiedzi Świętej, odbędzie się w przyszłą niedzielę (25 września) po Mszy Św. o 12:00 w kościele.

W środę w godzinach od 16:00 do 17:30 zapraszamy młodzież klas 8 i starszych, którzy chcieliby przygotowywać się do sakramentu bierzmowania. Spotkanie będzie miało charakter zapisów i krótkiej rozmowy w kancelarii parafialnej. Prosimy, aby znali parafię adres parafii, w której byli ochrzczeni.

Organizujemy wyjazd na nocne czuwanie w kaplicy MB Jasnogórskiej w Częstochowie. Wyjazd w piątek – 30 września o godz. 17:00 z przystanku obok szkoły w Bodzanowie, powrót ok. 6:00 w sobotę. W planie jest udział w apelu, różaniec, spowiedź, msza o północy i adoracja. Koszt ok. 50 zł. Zapisy u ks. Krzysztofa.

Dziękujemy za uporządkowanie świątyni i złożoną ofiarę rodzinom z Bodzanowa: Radwańskim, Gondkom, Krzysztofkom, Koselom, P. Paluszek i Michalskim (2- rodzinom).

W przyszłą sobotę od godz. 9:00 o posprzątanie kościoła prosimy mieszkańców Bodzanowa: Jachimczaków, Grzywów, Panią Marszałek, Klimów, Kordulów i Balawajdrów.