XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA – ogłoszenia

CZWARTEK 29.09 – ŚWIĘTO ŚW. ARCHANIOŁÓW MICHAŁA GABRIELA i RAFAŁA

PIĄTEK – 30.09. – wspomnienie św. Hieronima

• Kancelaria od 16:30 do 17:30
  • O godz. 16:15 spotkanie Oazy Dzieci Bożych, zapraszamy wszystkie chętne dzieci.
SOBOTA – 1.10. PIERWSZA SOBOTA MIESIĄCA – wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus
  • Msza Św. za zmarłych o godz. 8:00
  • O godz. 17:15 konferencja dla Róż Różańcowych, po niej różaniec z modlitwą o beatyfikację ks. Michała Jachimczaka. Serdecznie zapraszamy.

Dzisiaj po Mszy Św. o 12:00 pierwsze spotkanie dla rodziców dzieci z klas III przygotowujących się do I Komunii i spowiedzi Świętej.

Ogłoszenie dla osób zapisanych na nocne czuwanie w kaplicy MB Jasnogórskiej w Częstochowie. Wyjazd w piątek o godz. 17:00 z przystanku obok szkoły w Bodzanowie, powrót ok. 6:00 w sobotę. Koszt ok. 50 zł.

W najbliższą sobotę rozpoczniemy miesiąc październik. Jest on tradycyjnie czasem, w którym chcemy trwać na modlitwie różańcowej. Różaniec będziemy odmawiać: w dni powszednie o godz. 17:30, a w niedzielę po ostatniej Mszy.

Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca. Po każdej Mszy adoracja Najświętszego Sakramentu. Składka przeznaczona na prace wykończeniowe w nowym kościele.

Dziękujemy za uporządkowanie świątyni i złożoną ofiarę rodzinom z Bodzanowa: Jachimczakom, Grzywom, Pani Marszałek, Klimom, Kordulom i Balawajdrom.

W przyszłą sobotę od godz. 9:00 o posprzątanie kościoła prosimy mieszkańców Bodzanowa: Jachimczaków (2 rodziny) Marczaków, Miękinów i Dudków (2 rodziny)

OGŁOSZENIE, O KTÓRE NAS POPROSZONO

Zachęta do skorzystania z bezpłatnych badań finansowanych przez NFZ w ramach programu profilaktycznego. Z badań mogą skorzystać wszystkie osoby powyżej 40 roku życia. Badania można wykonać w Punkcie Pobrań w Wieliczce ul. Szpunara 9a . Obowiązuje rejestracja telefoniczna. Więcej szczegółów i nr telefonu na plakatach w gablocie.