XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA – ogłoszenia

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA

2.10. – 9.10.2022 r.

WTOREK – 4.10. – wspomnienie św. Franciszka z Asyżu

ŚRODA – 5.10. – wspomnienie św. siostry Faustyny

PIĄTEK – 7.10. – wspomnienie NMP Różańcowej – PIERWSZY PIĄTEK MIESIĄCA

  • Kancelaria od 16:00 do 17:00
  • O godz. 16:15 spotkanie Oazy Dzieci Bożych.
  • Okazja do spowiedzi od godz. 16:30

Rozpoczęliśmy październik – miesiąc modlitwy różańcowej. W naszej parafii różaniec w dni powszednie o godz. 17:30 (bezpośrednio po nim Msza Św.), a w niedzielę po Mszy Św. o godz. 12:00. Z tej racji Msze Św. w środy i w czwartki będą o godz. 18:00. Zechciejmy znaleźć czas na tę modlitwę choć kilka razy w tygodniu, pamiętając o tym jak często Maryja wzywała do tej modlitwy w czasie licznych objawień. Tyle zła, niesprawiedliwości i ludzkiej krzywdy na świecie domaga się modlitwy i nawrócenia. Jeśli nie możemy być na nabożeństwie módlmy się w rodzinach wspólnie umacniając naszą wiarę i powierzając Maryi nasze sprawy. Szczególne zaproszenie kierujemy do dzieci, które każdego dnia uczestnicząc w nabożeństwie w kościele mogą otrzymać obrazek z tajemnicą na dany dzień.

W tym tygodniu odwiedziny u chorych z racji na pierwszy piątek. Ks. Proboszcz odwiedzi ich w piątek od 8:00, ks. Krzysztof w sobotę od 8:00.

W poniedziałek po Mszy Św. spotkanie ministrantów ze Szkoły Podstawowej.

W środę na godz. 17:15 zapraszamy uczniów klas III przygotowujących się do I spowiedzi i Komunii Św. W tym dniu poświecimy dla nich różańce i polecimy ich opiece Matki Bożej.

Dziękujemy za uporządkowanie świątyni i złożoną ofiarę rodzinom z Bodzanowa: Marczakom, Miękinom, Jachimczakom, Gadzinom i Dudkom (2 rodzinom)

W przyszłą sobotę od godz. 9:00 o posprzątanie kościoła prosimy mieszkańców Bodzanowa: Grochalów, Momrów (2 rodziny), Mikurdów, Kaczorów i Polaków.