XXX NIEDZIELA ZWYKŁA – ogłoszenia

 

XXX NIEDZIELA ZWYKŁA

23.10. – 30.10.2022 r.

 

PIĄTEK – 28.10. ŚWIĘTO ŚW. APOSTOŁÓW SZYMONA I JUDY TADEUSZA

  • O godz. 16:15 spotkanie Oazy Dzieci Bożych.

     

 

 

 

W tym tygodniu kancelaria parafialna od poniedziałku do soboty w godz. 16:00 – 17:00. Można przynosić karteczki z wypominkami. Prosimy o wyraźne ich wypisywanie oraz zaznaczenie konkretnej godziny w przypadku wypominek rocznych.

 

Różaniec odmawiamy w kościele: w dni powszednie o godz. 17:30 (bezpośrednio po nim Msza Św.), a w niedzielę po Mszy Św. o godz. 12:00.

 

Na modlitwę różańcowa w tym tygodniu zapraszamy szczególnie:

  • w poniedziałek – Róże Różańcowe z Ochmanowa
  • we wtorek – Róże Różańcowe z Zakrzowca
  • w środę – dzieci klas III przygotowujące się do I Komunii Św.
  • w czwartek – dzieci z klas I i II
  • w piątek – młodzież oazową

 

W środę po Mszy Św. odbędzie się w kościele krótkie spotkanie dla rodziców dzieci klas III przygotowujących się do I spowiedzi i Komunii Św.

 

W następną niedzielę przedstawiciele Rady Parafialnej będą w zakrystii zbierali ofiary przeznaczone na trwające prace w nowym kościele.

 

Organizujemy wyjazd na przedstawienie teatralne pt. „Gość Oczekiwany”. Odbędzie się ono 6 listopada (tj. niedziela) w Myślenicach. Koszt wyjazdu ok 20/25 zł. Wyjazd o 13:40 – powrót ok. 18:00. Zapisy na autokar u ks. Krzysztofa.

Społeczność szkoły w Zakrzowie będzie prowadzić kwestę na cmentarzu – przeznaczoną na odnowienie zabytkowych mogił naszego cmentarza. Dzięki środkom zebranym w tamtym roku udało się odnowić zabytkowy pomnik nagrobny mamy ks. Szczurkowskiego. W tym roku celem zbiórki jest odnowienie mogiły ks. Wojciecha Szczurkowskiego. Dziękujemy wszystkim wspierającym tę akcje, a szczególnie społeczności szkoły za kontynuację tego pięknego dzieła i troskę o zabytki naszego cmentarza.

Dziękujemy za uporządkowanie świątyni i złożoną ofiarę rodzinom z Bodzanowa: Piotrowskim (3 rodzinom, Dziedzicom, Dulembom, Jachimczakom i Panu Mamro

W przyszłą sobotę od godz. 9:00 o posprzątanie kościoła prosimy mieszkańców Bodzanowa: Panią Wiatrowską, Kojdrów, Tureckich, Jachimczaków, Niżników oraz Miśkiewiczów. Prosimy także o posprzątanie kaplicy na cmentarzy: Maroszów (2 rodziny), Szelągów, Wełnów (2 rodziny) i Lachów.