XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA – ogłoszenia

XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA

6.10. – 13.11.2022 r.

ŚRODA – 9.11 – ŚWIĘTO – ROCZNICA POŚWIĘCENIA BAZYLIKI LATERAŃSKIEJ

  • O godz. 18:00 spotkanie w kościele dla kandydatów na ministrantów

     

PIĄTEK – 11.11. – wspomnienie św. Marcina z Tours – ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

  • Z racji na święto nie będzie w tym dniu spotkania Oazy Dzieci Bożych
  • Kancelaria parafialna od 16:30 do 17:30
  • O godz. 18:00 Msza Święta podczas której będziemy modlić się za naszą ojczyznę. Przed Mszą koronka do Miłosierdzi Bożego – w intencji pokoju.

SOBOTA – 5.11. wspomnienie św. Jozafata – biskupa i męczennika

  • Nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 17:40

     

Od dzisiaj czytamy nowe wypominki roczne. W razie jakichś błędów, prosimy o zgłoszenie.

W tym tygodniu spotkania dla kandydatów do bierzmowania w salce katechetycznej. Kandydaci podzieleni są na 4 grupy – wg. dni, które podali przy zapisach. Dwie grupy w środę, jedna w czwartek i jedna w sobotę. Spotkania będą o godz. 18:00 i potrwają ok. godzinę. Rozpiska z podziałem na grupy w gablocie przed kościołem oraz w zakrystii. Nie można samemu zmieniać grup.

W sobotę 19.11 odbędzie się pielgrzymka do sanktuarium MB Szkaplerznej i św. Rafała Kalinowskiego w Czernej, klasztoru w Tyńcu i sanktuarium w Płokach. Koszt ok 65 zł z obiadem. Wyjazd o 7:00 rano. Informacje u ks. Krzysztofa.

W dniach 12-14 listopada odbędą się Światowe Dni Ubogich. W następną niedzielę przez ofiary do puszki przed kościołem będzie można wesprzeć najuboższych. Pozyskane środki mają być przeznaczone między innymi na pakiety odzieżowe, żywnościowe dla ubogich i bezdomnych.

Wszystkie zbiórki jakie są organizowane przy naszym kościele są zawsze zapowiadane w ogłoszeniach. Jeśli nie ma takiej zapowiedzi to znaczy, że nie jest to kwesta pod patronatem parafii i nic o niej nie wiemy.

Społeczność Szkoły Podstawowej w Zakrzowie składa serdeczne podziękowania za wsparcie zbiórki przeznaczonej na renowację zabytkowych mogił naszego cmentarza. Udało się zebrać kwotę 9 500 zł na odnowienie pomnika ks. Wojciecha Sczurkowskiego.

Dziękujemy za uporządkowanie świątyni i złożoną ofiarę rodzinom z Bodzanowa: Pani Krzysztofek, Francuzom, Mamrom, Lebiestom (2 rodzinom), Grochotom i Pani Juszczyk.

W przyszłą sobotę od godz. 9:00 o posprzątanie kościoła prosimy mieszkańców Bodzanowa: Panią Pustułę, Jachimczaków, Szwedów, Janusów, Pana Jaworskiego i Chlebków.


OGŁOSZENIA SPOŁECZNE

Klub seniora Bodzanowianki serdecznie zaprasza na ,,Wieczornicę Patriotyczną” z okazji Święta Niepodległości, która odbędzie się w następną niedzielę (13 listopada) o godz. 15:30 w salce katechetycznej

Klub Honorowych Dawców Krwi zaprasza na akcję oddawania krwi oraz rejestracje dawców szpiku kostnego – 13 listopada (tj. niedziela) w siedzibie Urzędu Gminy Biskupice w godzinach: 9:00-14:00.