I NIEDZIELA ADWENTU – ogłoszenia

 

I NIEDZIELA ADWENTU

27.11. – 4.12.2022 r.

 

ŚRODA – 30.11. – ŚWIĘTO ŚW. ANDRZEJA APOSTOŁA

  • O godz. 18:00 spotkanie w kościele dla kandydatów na ministrantów

     

PIĄTEK – 2.12. – PIERWSZY PIĄTEK MIESIĄCA

  • O godz. 16:00 spotkanie Oazy Dzieci Bożych
  • Kancelaria parafialna od 16:00 do 17:00
  • Okazja do spowiedzi od godz. 16:30

SOBOTA – 3.12. – PIERWSZA SOBOTA MIESIĄCA – wspomnienie św. Franciszka Ksawerego

  • Msza św. za zmarłych o godz. 8:00
  • O godz. 17:15 konferencja dla członków Róż Różańcowych, po niej nabożeństwo różańcowe z modlitwą o beatyfikację ks. Michała Jachimczaka. Serdecznie zapraszamy.

 

Odwiedziny u chorych: ks. Proboszcz w piątek od 8:00, ks. Krzysztof w sobotę od 8:00.

Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca – składka przeznaczona na wyposażenie nowego kościoła.

Serdecznie zapraszamy na Roraty (pn, wt, pt, sb – wieczorem, śr, czw – rano). Szczególne zaproszenie kierujemy do dzieci, a zwłaszcza z klas 3 przygotowujących się do I Komunii Świętej. Prosimy, aby dzieci przynosiły ze sobą lampiony. Niech to będzie dla nich czas rozwoju wiary i pięknego przygotowania do świąt Bożego Narodzenia.

W tym tygodniu spotkania dla kandydatów do bierzmowania. Spotkania są w środę, czwartek i sobotę – każdy w swojej grupie. Rozpoczynamy o 18:00 w salce katechetycznej. Obecność obowiązkowa.

 

Dziękujemy za uporządkowanie świątyni i złożoną ofiarę rodzinom z Bodzanowa: Domagałom, Czopom (2 rodzinom), Klimom (2 rodzinom), Ptasznikom i Kwiecińskim.

W przyszłą sobotę od godz. 9:00 o posprzątanie kościoła prosimy mieszkańców Bodzanowa: Wajdów, Chudych, Smogórów, Garyckich i Podoleckich.

OGŁOSZENIE SPOŁECZNE

Zbliża się dzień wspomnienia św. Mikołaja. Z tej racji Samorząd Uczniowski SP w Bodzanowie zaprasza w następną niedzielę do zakupu symbolicznych rózg. Dochód ze sprzedaży będzie przeznaczony jako przedświąteczne wsparcie dla ubogich rodzin.