III NIEDZIELA ADWENTU – ogłoszenia

 

III NIEDZIELA ADWENTU

11.12. – 18.12.2022 r.

 

 

WTOREK – 13.12. – wspomnienie św. Łucji – dziewicy i męczennicy

ŚRODA – 14.12. – wspomnienie św. Jana od Krzyża

  • W 14 dniu miesiąca będziemy na Mszy Św. polecać Panu Bogu naszą Ojczyznę oraz sprawę pokoju na świecie.

PIĄTEK – 15.12.

  • O godz. 16:15 spotkanie Oazy Dzieci Bożych
  • Kancelaria parafialna od 16:30 do 17:30

SOBOTA – 16.12.

  • O godz. 17:40 nowenna do MB Nieustającej Pomocy

 

Serdecznie zapraszamy na Roraty (pn, wt, pt, sb – wieczorem, śr, czw – rano). Przynosimy ze sobą lampiony.

W zakrystii dostępne są wigilijne świece Caritas oraz poświęcone opłatki na stół wigilijny. Ofiara za opłatki jest częściowo przeznaczona jako podziękowanie za prace w naszym kościele P. Kościelnemu i P. Organiście.

W tym tygodniu spotkania dla kandydatów do bierzmowania. Zapraszamy na spotkanie do salki katechetycznej w środę i czwartek o 18:00 i sobotę o godz. 17:00 – każdy w swojej grupie. Obecność obowiązkowa.

Młodzież oazowa naszej parafii od kilku tygodni własnoręcznie przygotowuje ozdoby świąteczne: stroiki, bombki, aniołki i inne. W następną niedzielę będzie można przed kościołem zakupić od nich te piękne prace. Dochód z kiermaszu będzie przeznaczony na organizację wspólnego wyjazdu rekolekcyjnego w nowym roku.

Czas świąteczny to dobra okazja do niesienia pomocy. Chcemy w tym roku wesprzeć dom dla niepełnosprawnych chłopców prowadzony przez siostry służebniczki, w którym posługuje nasza rodaczka siostra Magdalena. Od czwartku do niedzieli do pudła obok tylnego konfesjonału można przynosić: środki czystości oraz środki pielęgnacyjne (płyny, pasty, środki do prania, gąbki, chusteczki nawilżane itp.), materiały papiernicze i biurowe, a także słodycze. Zebrane artykuły będą przekazane do tego ośrodka.

Dziękujemy za uporządkowanie świątyni i złożoną ofiarę rodzinom z Bodzanowa: Pielińskim, Sochackim (2 rodzinom) i Lepom.

W przyszłą sobotę od godz. 9:00 o posprzątanie kościoła prosimy mieszkańców Bodzanowa: Dzierwów, Żurawskich, Jachimczaków, Jagłów i Siupików.