III NIEDZIELA ZWYKŁA – ogłoszenia

 

III NIEDZIELA ZWYKŁA

22.01. – 29.01.2023 r.

PONIEDZIAŁEK – 23.01

  • Po Mszy Św. spotkanie ministrantów z klas 4-6

WTOREK – 24.01 – wspomnienie św. Franciszka Salezego – biskupa i doktora Kościoła

ŚRODA – 25.01 – ŚWIĘTO NAWRÓCENIA ŚW. PAWŁA

  • Spotkanie kandydatów na ministrantów o godz. 18:00.

CZWARTEK – 26.01 – wspomnienie św. biskupów Tymoteusza i Tytusa

PIĄTEK – 27.01

  • Kancelaria parafialna od 16:30 – 17:30
  • Spotkanie Oazy Dzieci Bożych o godz. 16:15

SOBOTA – 28.01 – wspomnienie św. Tomasza z Akwinu – prezbitera i doktora Kościoła

  • O godz. 17:40 nowenna do MB Nieustającej Pomocy

     

Zakończyliśmy wizytę duszpasterską. Składamy serdeczne podziękowania za życzliwe przyjęcie, gościnę a szczególnie za wspólną modlitwę. Dziękujemy za złożone przy tej okazji ofiary, także na budowę nowego kościoła. Część z ofiar kolędowych przeznaczana jest na: utrzymanie domu dla księży chorych, misje, Uniwersytet Papieski, Kurię Metropolitalną i Seminarium Duchowne. Bóg zapłać

W tym tygodniu spotkania dla kandydatów do bierzmowania. Spotkania są w środę, czwartek i sobotę – każdy w swojej grupie. Rozpoczynamy o 18:00 w salce katechetycznej. Obecność obowiązkowa.

W najbliższą sobotę od godziny 9:00, ks. Krzysztof odwiedzi chorych do których przyjeżdża przy okazji pierwszego piątku.

W następną niedzielę przedstawiciele Rady Parafialnej będą w zakrystii zbierali ofiary na trwające prace w nowym kościele.

Dziękujemy za uporządkowanie świątyni i złożoną ofiarę rodzinom z Bodzanowa: Dziubom, Nowakom (2 rodzinom), Chorubskim i Struzikom.

W przyszłą sobotę od godz. 9:00 o posprzątanie kościoła prosimy mieszkańców Bodzanowa: Kałużów, Blażewiczów (2 rodziny), Sobasów, Jachimczaków i Skosiów.

 

OGŁOSZENIA SPOŁECZNE

Wójt Gminy Biskupice i Centrum Kultury zapraszają na Gminną Akademię Seniora – 30 stycznia o godz. 17:00 w Tomaszkowicach (aula UG). W programie kolędowanie i występ Zespołu Pieśni i Tańca Solny Gościniec.