XV TYDZIEŃ ZWYKŁY

XV TYDZIEŃ ZWYKŁY

16.07. – 23.07.2023 r

WTOREK – 18.07. wspomnienie św. Szymona z Lipnicy

CZWARTEK – 20.07. Wspomnienie bł. Czesława

PIĄTEK – 21.07.

  • Kancelaria od 16:30 – 17:30

SOBOTA – 22.07. ŚWIĘTO ŚW. MARII MAGDALENY

  • Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godź 17:40

W następną niedzielę odbędzie się I diecezjalna pielgrzymka seniorów do sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach. Organizatorem jej jest ks. Prałat Tomasz Boroń z Podłęża. Pielgrzymka rozpocznie się Mszą Św. o godz. 12:00. Zachęcamy do udziału. Można przyjeżdżać indywidualnie bądź zapisać się w zakrystii na wspólny transport. Wyjazd o godz. 10:45 z parkingu przy kościele.

Zapraszamy do udziału w 43. Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę, która odbędzie się w dniach 6-11 sierpnia. Zapisy do grupy Wielickiej nr 21 jak i zapisy na autokar, aby towarzyszyć pielgrzymom w dniu ich wejścia na Jasną Górę, przyjmowane będą w sklepiku pod dzwonami przy parafii św. Klemensa, od 3 lipca, w godzinach jego otwarcia.

Dziękujemy za uporządkowanie świątyni i złożoną ofiarę rodzinom ze Słomiroga: Wrześniakom (2 rodzinom), Miękinom, Flakom, Piechom, Grochotom i Ziobrom.

W przyszłą sobotę od godz. 9:00 o posprzątanie kościoła prosimy rodziny ze Słomiroga: Michalskich, Hachajów, Styrylskich, Górskich, Brzezińskich i Panią Sokołowską.