XVI TYDZIEŃ ZWYKŁY – ogłoszenia

XVI TYDZIEŃ ZWYKŁY

23.07. – 30.07.2023 r

PONIEDZIAŁEK – 24.07. wspomnienie św. Kingi

WTOREK – 25.07. ŚWIĘTO ŚW. JAKUBA APOSTOŁA oraz Św. KRZYSZTOFA – patrona kierowców i podróżujących

• Po Mszy Św. poświęcenie samochodów i pojazdów mechanicznych na parkingu przy kościele

ŚRODA – 26.07. wspomnienie św. Joachima i Anny – rodziców NMP

PIĄTEK – 28.07.

• Kancelaria od 16:30 – 17:30

SOBOTA – 29.07. wspomnienie św. Marty, Marii i Łazarza

• Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godź 17:40

Zapraszamy do udziału w 43. Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę, która odbędzie się w dniach 6-11 sierpnia. Zapisy do grupy Wielickiej nr 21 jak i zapisy na autokar, aby towarzyszyć pielgrzymom w dniu ich wejścia na Jasną Górę, przyjmowane są w sklepiku pod dzwonami przy parafii św. Klemensa, w godzinach jego otwarcia.

Za tydzień w niedzielę przedstawiciele Rady Parafialnej będą w zakrystii zbierali ofiary na prace wykończeniowe w nowym kościele.

Dziękujemy za uporządkowanie świątyni i złożoną ofiarę rodzinom ze Słomiroga: Michalskim, Hachajom, Styrylskim, Górskim, Brzezińskim i Pani Sokołowskiej.

W przyszłą sobotę od godz. 9:00 o posprzątanie kościoła prosimy rodziny ze Słomiroga: Gorczyców, Panią Pieprzycę, Siudów, Wrześniaków i Szewczyków (2 rodziny)