XX TYDZIEŃ ZWYKŁY – ogłoszenia

XX TYDZIEŃ ZWYKŁY

20.08. – 27.08.2023 r

PONIEDZIAŁEK – 21.08. wspomnienie św. Piusa X, papieża

WTOREK – 22.08. wspomnienie Najśw. Maryi Panny Królowej

CZWARTEK – 17.08. Święto św. Bartłomieja Apostoła

PIĄTEK – 18.08.

  • Kancelaria od 16:30 – 17:30

SOBOTA – 19.08. UROCZYSTOŚĆ NMP CZĘSTOCHOWSKIEJ

  • Nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 17:40

NIEDZIELA – 27.08.

 

Za tydzień w niedzielę przedstawiciele Rady Parafialnej będą w zakrystii zbierali ofiary na prace wykończeniowe w nowym kościele.

Dziękujemy za uporządkowanie świątyni i złożoną ofiarę rodzinom ze Słomiroga: Kucharskim (2 rodzinom), Majchrzakom, Kotom, Dudkom (2 rodzinom) i Diakom.

W przyszłą sobotę od godz. 9:00 o posprzątanie kościoła prosimy rodziny ze Słomiroga: Kwitów, Hytrosiów, Śmietanów, Góreckich (2 rodziny) i Wójtowiczów.

Czcigodny Księże Krzysztofie.

Składam Ci najserdeczniejsze podziękowania za 3-letnią pracę duszpasterską w parafii Bodzanów. Jestem niezmiernie wdzięczni Bogu, że postawił na mojej i naszej drodze tak dobrego człowieka.

Bóg zapłać za wszystkie odprawione msze święte, wygłoszone kazania, udzielone sakramenty. Za każdą Eucharystię oraz za każdą łaskę, którą dzięki Twojej posłudze otrzymaliśmy od Pana.

Dziękuję również za Twoją otwartość, uśmiech, dobre słowo i troskę. Za wzór miłości bliźniego oraz prawdziwe zaangażowanie w życie naszej wspólnoty. Za to, że każdy z nas mógł zwrócić się do Ciebie z prośbą o radę lub pomoc.

Na dalszą posługę kapłańską życzę Ci światła Ducha Świętego i Matczynej opieki. Zapewniam o mojej pamięci w modlitwie.

Szczęść Boże.

Ks. Antoni Wróblewski