XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA

22.10. – 29.10.2023r.

WTOREK – 18.10. – Wspomnienie św. Antoniego Marii Clareta

PIĄTEK – 20.10.

  • O godz. 16:00 spotkanie Oazy Dzieci Bożych.
  • Po Mszy Św. spotkanie Oazy młodzieżowej

SOBOTA – 22.10. – Święto Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza

Młodzież naszej parafii od najbliższej soboty będzie rozprowadzać znicze przy cmentarzu, a w niedziele przy kościele. Dochód z tej akcji zostanie przeznaczony na wyjazd naszej młodzieży do Rzymu w ramach podziękowania za dar bierzmowania i dar wiary.

Zapraszamy do czytania prasy katolickiej. W tygodniku NIEDZIELA przeczytać możemy o zeszłotygodniowym koncercie dziękczynnym za pontyfikat Jana Pawła II, który odbył się w naszej parafii. Zachęcamy do zakupienia tego egzemplarza tygodnika Niedziela.

Zapraszamy na spektakl Płoń ogniu płoń, który odbędzie się w przyszłą niedzielę w Myślenicach. Jest to opowieść o ludzkich upadkach oraz o sile, by z nich powstawać. Wspólny wyjazd 29 października o 16.00 spod kościoła. Powrót około 20.00. Koszt wyjazdu 20zł. Zapisy telefonicznie, smsowo lub osobiście w zakrystii.

Różaniec odmawiamy w kościele: w dni powszednie o godz. 17:30 (bezpośrednio po nim Msza Św.), a w niedzielę po Mszy Św. o godz. 12:00.

Kancelaria parafialna w tym tygodniu: od poniedziałku do piątku w godzinach od 16:30 do 17:30. Można wtedy przynosić karteczki z wypominkami rocznymi oraz jednorazowymi.

W przyszłą niedzielę Rada Parafialna będzie zbierać ofiary na wykończenie wnętrza nowego kościoła.

Dziękujemy za uporządkowanie świątyni i złożoną ofiarę rodzinom ze Słomiroga: Koziołom, Orzechowskim, Banasiom Kuśmiderom, Czopom (dwom rodzinom), Żakom.

W przyszłą sobotę od godz. 9:00 o posprzątanie kościoła prosimy mieszkańców Słomiroga: Michała Jastrzębskiego, Żaków, Grochalów, Bombków, Jarosiów (dwie rodziny), Musiałów, Flaków (dwie rodziny) i Panią Bartnicką.

O posprzątanie kaplicy na cmentarzu prosimy mieszkańców Słomiroga: Panią Augustynek, Rydzów, Drozdów, Cencorów, Piotrowskich i Grochotów.