II NIEDZIELA ADWENTU

• Po Mszy św. spotkanie oazy młodzieżowej w salce

SOBOTA – 16.12.

• O godz. 17:40 nowenna do MB Nieustającej Pomocy

W zakrystii dostępne są wigilijne świece Caritas.

Podczas wigilii tradycyjnie łamiemy się opłatkiem. Jest to symbol obecności wśród nas Boga, który stał się człowiekiem. Zachęcamy do zaopatrywania się w opłatki w kościołach. Są one poświęcone i stają się wyrazem przyjęcia błogosławieństwa Bożego do naszych domów. W naszej parafii można je nabyć w zakrystii, a ofiara za opłatki jest częściowo przeznaczona jako podziękowanie za prace w naszym kościele P. Kościelnemu i P. Organiście.

Serdecznie zapraszamy na Roraty (pn, wt, pt, sb – wieczorem, śr, czw – rano). Szczególne zaproszenie kierujemy do dzieci, a zwłaszcza z klas 3 przygotowujących się do I Komunii Świętej. Prosimy, aby dzieci przynosiły ze sobą lampiony.

Dziękujemy za uporządkowanie świątyni i złożoną ofiarę rodzinom z Zakrzowa: Grabowskim, Tyńcom, Kiszkom.

W przyszłą sobotę od godz. 9:00 o posprzątanie kościoła prosimy mieszkańców Zakrzowa: Lendów, Baczkowskich, Malinowskich, Migaczów, Sitków, Atłasów, Styrczulów. Plisaków, Ślusarczyków.